آخرین اخبار

افتتاح کارگاه شماره سه موسسه مسکن و عمران اجتماعی در مناطق آسیب دیده از سیلبا وقوع سیل ویرانگر استان گلستان، سرریز سیل مهربانی مردم را شاهد بودیم و در کنار آن حضور گروه های جهادی در منطقه آق‌‌قلا و مناطق حاشیه ای آن، مرهمی بر دل مردم مناطق آسیب دیده شد. حال با گذشت چندین ماه از وقوع سیل علی­رغم حجم بالا و پراکندگی آسیب‌ها همچنان نیروهای جهادی در کنار دولت و مردم در راستای طرح جهاد همبستگی ملی، درحال تکمیل پروژه ­های بازسازی هستند.

موسسه عمران و مسکن اجتماعی در راستای ماموریت خود با استفاده از بستر شفاف و قابل اعتماد سامانه ­ی عمران اجتماعی در حال گذاشتن خشت آخر جهت تکمیل خانه­ های مردم مهربان مناطق آسیب دیده است.

بر این اساس و در ادامه‌ی تجهیز کارگاه­ های مستقر در مناطق آسیب دیده از سیل، سومین کارگاه موسسه مسکن و عمران اجتماعی در منطقه انبارالوم در حال برپایی است. این کارگاه بعد از کارگاه‌های شماره یک مستقر در پلدختر و کارگاه در حال برپایی شماره دو مستقر در حومه اهواز سومین کارگاه این موسسه در جهت تسریع در خدمت رسانی به مردم است.

در این کارگاه­ ها علاوه بر خدمات­ رسانی و پشتیبانی نیروهای جهادی مستقر در مناطق آسیب دیده، مصالح و ماشین آلات ساختمانی مورد نیاز زیر قیمت بازار و با بهای تمام شده به متقاضیان ارائه می‌شود.

گزارش تصویری از مقدمات برپایی کارگاه شماره سه موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج مستقر در منطقه انبار الوم گلستان که در ذیل آمده بخشی از تلا­های نیروهای خدوم موسسه است که با امید به خداوند متعال و با کمک نیروهای بومی و شهرداری شهر انبار الوم طی روزهای آتی برپا گردیده و خدمت­رسانی به مردم منطقه را آغاز می‌نماید.

. شهر انبار الوم واقع در استان گلستان، از توابع شهرستان آق قلا و مرکز بخش جدیدی به نام وشمگیر است که در منطقه ی مرزی واقع است. علاوه از آسیب دیدگی این منطقه از بارندگی های ابتدای سال، به علت عدم برخورداری مردم منطقه از امکانات و توانمندی مالی، یاری رسانی به این منطقه از اهمیت بالایی برخوردار است.

دیدگاه خود را بنویسید